איפה הכי זול לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

איפה הכי זול לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

הנהלת האתר

הנהלת האתר

ביטוח נסיעות בזול; השוואת מחירי ביטוח, טיפים חשובים וכל הבין לבין – קראו כאן.

מה צריך לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל, בהקשר הספציפי של הוזלת מחירים? ובכן, קודם חשוב להבין את המהות של ביטוח נסיעות לחו"ל, משמע את הכיסויים השונים שהוא מציע. כאשר מבינים לעומק מה כל כיסוי מציע, אפשר לשקול מה צריכים ומה פחות, וכפועל יוצא מזה, להוזיל עלויות על ידי ייתור של חלק מהסעיפים והכיסויים. היכן מתחילים? – קראו קודם את סוגי הכיסויים הנפוצים של ביטוחי נסיעות לחו"ל:

 1. חשבונות רפואיים ועלויות הכרוכות בטיפול רפואי, תרופות ואשפוז.
 2. ביטוח ביטול טיסות למקרה שנאלצים לדחות או לבטל טיסות, בתי מלון והשכרת רכב.
 3. ביטוח כבודה הכולל איבוד מטען ומזוודות, לרבות מקרים בהם הכבודה מתעכבת.
 4. פינוי ממדינת היעד, הכולל הטסה חזרה לישראל בכל מקרה של חירום.

פרמטרים לקביעת מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל

כדי להגדיר כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל, קודם כל צריך להבין איזה סוג כיסוי אתם צריכים. בין אם אתם צריכים  רכישת ביטוח נסיעות לדובאי   או לכל יעד אחר, סוג הכיסוי שתבחרו יהיה תלוי ביעד אליו אתם נוסעים ובאילו פעילויות אתם מתכננים לקחת חלק בעודכם בחו"ל. לדוגמה, אם אתם יוצאים לסקי באירופה, חשוב לוודא שיש לכם כיסוי לספורט חורף ופעילות אתגרית, מכיוון שחלק מהפוליסות עשויות שלא לכלול זאת. כמו כן, חברת הביטוח תיקח בחשבון את ההיבטים הבאים בקביעת מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל:

 • היסטוריה רפואית של 3 החודשים האחרונים.
 • גיל האדם המבקש לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.
 • הרגלי ואורח חיים של האדם, לרבות עישון ושתיית אלכוהול.

כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל?

באופן כללי, מחירי פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל יכולים לנוע בין כמה דולרים ליום, מה שמסתכם בכמה עשרות שקלים בודדים ליום בחו"ל. עם זאת, נדגיש כי המחיר הנ"ל רלוונטי למקרים בהם אתם רוכשים פוליסות סטנדרטיות ללא כל הרחבות למיניהן. חלק מההרחבות הניתנות לרכישה הן הבאות:

 • הרחבת כיסוי לנשים בהריון.
 • הרחבת כיסוי לאנשים עם היסטוריה של בעיות רפואיות.
 • הרחבת כיסוי לביצוע אטרקציות אתגריות בחו"ל.
 • הרחבת כיסוי לאיבוד מטען, פריטים אישיים וכבודה.

לסיכום, כיצד להוזיל עלויות ביטוחו נסיעות לחו"ל?

בין אם אתם צריכים רכישת ביטוח נסיעות לדובאי או לכל יעד אחר בעולם, הכי זול לרכוש פוליסה במהלך השוואת מחירים בין חברות ביטוח. השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל, זו פעולה שיכולה מצד אחד להוזיל עלויות. אבל מצד שני, השוואת מחירים ביטוח נסיעות מאפשרת לכם גם לברור נכון בין חברות הביטוח השונות.

אז, לסיכום, הצעד הכי נכון הוא להתחיל בקבלת 2 – 3 הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות, כולל סוכנויות ביטוח אונליין. בסופו של דבר, נסיעות לחו"ל הן דבר יקר, ככה שאיפה שאפשר להוזיל עלויות, הרי שזה מבורך.

אופנוע בדובאי
מידע כללי

השכרת אופנוע בדובאי – מדריך למטייל

רגע לפני החופשה בדובאי, כדאי לקרוא את המדריך להשכרת אופנוע בדובאי, בו תמצאו את כל המידע החשוב בנושא (ממידע טכני על רישיון וחוקי נהיגה ועד

כל מה שכדאי לדעת לקראת חופשה בדובאי
אטרקציות בדובאי

דובאי – המדריך המלא

דובאי היא מטרופולין קוסמופוליטי ועיר בינלאומית בחצי האי ערב. דובאי נחשבת לעיתים בטעות כמדינה, אולם היא אחת האמירויות המהוות את איחוד האמירויות הערביות. העיר מהווה

טיסות לדובאי
מידע כללי

טיסות לדובאי – השוואת מחירים ומידע חשוב

מתכננים טיסה לדובאי? לפני שמזמינים כרטיסי טיסה, שווה לכם לסקור את המדריך הבא, שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף באמצעות השוואת מחירי טיסות לדובאי וטיפים חשובים על איתור טיסות זולות לאיחוד האמירויות הערביות מנתב"ג ועל חברות התעופה השונות. לנוחיותכם, שילבנו במדריך מנוע חיפוש מיוחד לאיתור טיסות לחו"ל, באמצעותו תוכלו למצוא את הטיסה המתאימה לכם ביותר, במחיר הנמוך ביותר, ואף להזמין אותה אונליין.

מוניות בדובאי
מידע כללי

מוניות בדובאי – מדריך למטייל

המדריך המלא לתחבורה ציבורית בדובאי ולעברות משדה התעופה בדובאי למלון – כאן תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לכם לתכנון החופשה בדובאי, לדרכים להתנייד בה, ואפילו כלי נוח ומשתלם להזמנת הסעה משדה התעופה בדובאי למרכז העיר, בקלות ובנוחות וללא הפתעות לא נעימות של הרגע האחרון. אם אתם מתכננים חופשה בדובאי, כדאי לכם לקרוא את המדריך, ולהיעזר במידע המופיע בו, על מנת להבטיח, שתתחילו את החופשה שלכם ברגל ימין, ולא תבזבזו זמן יקר וכסף מיותר מיד עם הנחיתה.

רכישת דירהם של האמירויות
מידע כללי

קניית דירהם של איחוד האמירויות (AED) לחופשה בדובאי

בכתבה זו תוכלו למצוא את מידע על הדרכים היעילות ביותר לקנות דירהאם – הכסף של איחוד האמירויות הערביות – בדרך לחופשה בדובאי, כך שתוכלו להגיע לחופשה בראש שקט. כאן תוכלו למצוא קישור להזמנת דירהאם אמירתי לשדה התעופה, הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר לרכוש מט"ח לקראת החופשה שלכם.