קניון דובאי

 קניון דובאי

קניון דובאי אחד מעשרת הקניונים הגדולים בעולם !

קניון דובאי הממוקם במרכז הדאונטאון של העיר שהוא החלק המתוייר ביותר ביחוד למי שאוהב שופניג ובידור .לקניון דובאי מגיעים בכל שנה עשרות מליוני מבקרים והוא מחובר לבניין הגובהה בעולם הלא הוא “בורג’ חליפה” .
בקניון מעל 1200 חנויות ומאות מסעדות , יש כאן גם שדרת מותגי בוטיק כמו למשל : לואי ויטון, קראטייה, דיור, ג’וצי ועוד רבים ויקרים !

שדרה בקניון דובאי

בקניון תמצאו בנוסף למותגי העל חנויות עם מותגים יותר עממיים כמו אדידס, נייקי, טומי , גאפ וגם חנות הממתקים הכי גדולה בעולם .
מלבד החנויות תמצאו כאן שלל אטרקציות מטורפות כמו מתחם החלקה על הקרח ,  מרכז משחקים של חברת סאגה שבו משחק באולינג בתלת מימד , 22 מסכי קולנוע וגם את אחד האקווריומים הגדולים בעולם ופארק שעשועים.
עוד אטרקציה שתעיף אתכם תרתי משמע היא הסימולטור טיסה של חברת אמירייטס המאפשר להטיס את מטוס הנוסעים הגדול בעולם איירבאס  a380.  

בחלק של האוכל תוכלו למוצא אוכל מכל העולם ואם בא לכם דיינר אמריקאי מומלץ תחפשו את
“צ׳יז קייק פקטורי” שבה תפריט גדול ועשיר עם מחירים נוחים.
מומלץ לא להגיע ברכב לקניון אלא להשתמש במוניות או בתחבורה ציבורית בגלל קשיי חניה.

האקווריום בקניון דובאי

קידזאניה – עולם שלם לילדים !
קידזאניה הוא עולם שלם שבו הילדים יכולים להיות מה שהם רוצים, יש כאן מעל 80 פעילויות בהם הילדים משחקים תפקידים של גדולים ומעל 60 מפעלים כולל כפר אותנטי .
הילדים יכולים לרכוש מיומנות חיונית לחיים האמתיים תוך שהם נמצאים בסביבה בטוחה בתוך קניון דובאי .יש כאן שדה תעופה,בנק בית חולים ועוד אינספור מקומות משחק .

הילדים יכולים להיות רופאים, שוטרים, קוסמטיקאיות ועוד. אפשר להרוויח כאן כסף. לאחר יום קשה בעבודה, הילדים חופשיים לבלות ולפנק את עצמם במסע קניות, ביום ספא או בידור באחד מהמפעלים הרבים. אחרי הכל, הם הרוויחו את זה.
קישור לאתר קידזאניה


כתבות קשורות