מלון בורג' אל ערב דובאי

בורג' אל ערב או "מגדל הערבים" אם תרצו הוא אחד המלונות היוקרתיים והמשוגעים בעולם יש אומרים המלון הכי יוקרתי .
המלון נבנה על גבי אי מלאכותי שמחובר ליבשה באמצעות גשר , בניית המלון ארכה 5 שנים החל משנת 1994 ועד לסוף שנת 1999 .
בדובאי יש מאות מלונות המוגדרים 5 כוכבים אך להגדיר את בורג' אל ערב כמלון 5 כוכבים זה להמעיט בערכו ולכן יש המגדירים אותו מלון 7 כוכבים, המקומיים קוראים לו "אם כל המלונות" .
במלון 56 קומות וגובהו הוא 321 מטרים , בגג המלון קיים מנחת מסוקים אליו מגיעים שועי עולם .

עיצוב המלון בורג' אל ערב
המלון עוצב ונבנה ללא התחשבות בשום מגבלה בטח לא כספית וניתן לראות זאת בכל מקום , חומרי הגלם יובאו מאיטליה , צרפת ואנגליה, יש כאן עשרות מטרים של ציפויי זהב קילומטרים של שיש איטלקי מהמשובחים ביותר ועוד חומרים שטובים מה לא תמצאו .
המלון מעוצב מו מפרש של סירה ערבית עתיקה ועשוי בחלקו החיצוני מעטפת פיברגלס המצופה טפלון, בשעות הלילה המעטפת הלבנה מספקת אפקט יחודי במיוחד כשהמלון מואר בשלל צבעים זוהרים .

מלון בורג אל ערב

מה במלון בורג' אל ערב
אז עוד לפני שתגיעו למלון אם הזמנת כאן סוויטה יחכה לכם אחד מרכבי הרולס רוייס בשדה התעופה ויקח אתכם לכאן , אן אתם בני מלוכה או סתם סלבס מהדרגה הראשונה דרך ההגעה שלכם תהיה במסוק .
בלובי המלון שגובהו הוא 180 מטרים תוכלו לצפות במפל מים היורד אל מצלתיים מזהב ים כמו מדרגות שמתוכם עולות להבות המאורות בצבעים שונים .
בבורג' אל ערב תשע מסעדות שבכל אחת מהם תקבלו חוויה שונה, אחת המסעדות נמצאת בכובה 200 מטר מעל הים והשניה נבנתה סביב אקווריום ענקי עם מאות דגים מיוחדים שיסתובבו במים תוך כדי שאתם אוכלים.
בבר החדש של המלון תוכלו לשתות קוקטיילים אופנתיים ומיוחדים ויש כאן אפילו קוקטייל זהב הנקרא “אלמנט 79” משקה שיש בו חתיכות זהב.

החדרים בבורג' אל ערב
בבורג' אל ערב 202 סוייטות עם שני מפלסים ונוף למפרץ, הסוויטות ענקיות ומתחילות בגדול של 170 מטר מרובע, בסוויטות גם כן לא חסכו דבר ולכן המיטה הענקית מכוסה במצעי כותנה ממצרים ואפשרות לבחירת כרית מתוך 17 אפשרויות .
חדרי האמבטיה כאן ענקיים יותר מרוב הדירות בתל אביב ולכל אורח ממתינה חבילת מוצרי ספא אישית .
לכל אורח מוצמד משרת אישי 24 שעות ביממה שידאג לכל מה שאתם צריכים .

כתבות קשורות

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *